© 2020 VGlass.pl 

  Szyby zespolone

  Nasza oferta obejmuje wymianę szyb i pakietów szybowych w oknach drewnianych,
  oknach  pcv oraz w oknach i fasadach aluminiowych w celu podniesienia komfortu
  użytkowania i walorów termoizolacyjnych, zabezpieczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, hałasem lub dodatkową ochronę przed zbiciem i włamaniem.
  wymiana pakietu szybowego gabarytowego z podnośnikiem
  Cena usługi zależna jest od rodzaju okna oraz zastosowanego pakietu szybowego, zapoznaj się z przykładowymi rodzajami zespoleń szyb w oknach:
  Pakiet dwuszybowy standardowy
  termo standard.jpg

  Standardowy pakiet dwuszybowy zawiera powłokę termoizolacyjną uzyskiwaną poprzez napylenie na powierzchnie szyb kilku cienkich warstw srebra. Dodatkowa powłoka odbija promieniowanie cieplne pochodzące z wewnątrz z powrotem do środka i przepuszcza promieniowanie słoneczne z zewnątrz.

  Pakiet trzyszybowy
  termoizolacyjny
  termo 3szyby.jpg

  Pakiet trzyszybowy zawierający dwie komory wypełnione argonem lub kryptonem wraz z niskoemisyjną powłoką antyemisyjną jest jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań na rynku. Oszczędności energii cieplnej wynoszą do 60% w porównaniu z pakietem standardowym.

  Pakiet szybowy
  przeciwsłoneczny
  przeciwsloneczna.jpg

  Pakiety z szybami przeciwsłonecznymi zostały skonstruowane tak aby zapobiegać przegrzewaniu się pomieszczeń latem przy zachowaniu parametrów termoizolacyjnych. Brak efektu szklarni osiąga się dzięki napyleniu szyb odpowiednią kombinacją mikropowłok.

  Pakiet szybowy
  dżwiękoszczelny
  dzwiekoszczelna.jpg

  Pakiety dźwiękoszczelne zabezpieczają budynki i mieszkania przed hałasem z zewnątrz. Ich konstrukcja polega na zastosowaniu szkła o dużym ciężarze powierzchniowym oraz specjalnych folii PVB i folii dzwiękochłonnych.

  Pakiet szybowy
  bezpieczny
  bezpieczna.jpg

  Pakiet bezpieczny charakteryzuje się ochroną w przypadku zbicia, dzięki zastosowaniu specjalnej folii szyby pozostają sklejone w ramie okiennej. Są szczególnie polecane do drzwi, ścianek działowych, dużych przeszkleń, balkonów, tarasów, balustrad czy okien dachowych.

  Pakiet szybowy
  antywłamaniowy
  antywlamaniowe.jpg

  Zadaniem pakietów antywłamaniowych jest ochrona obiektu przed włamaniem, ich budowa oparta jest na zastosowaniu kombinacji warstw szkła i specjalnych folii. Skutecznie zastępują okiennice lub rolety.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie Szczecina, Mierzyna, Polic, Stargardu, Świnoujścia i Międzyzdrojów w województwie zachodniopomorskim.
  Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.
  Wróć do góry

  Szybki kontakt     721 660 960