top of page

Szyby zespolone

Nasza oferta obejmuje wymianę szyb i pakietów szybowych w oknach drewnianych,
oknach  pcv oraz w oknach i fasadach aluminiowych w celu podniesienia komfortu
użytkowania i walorów termoizolacyjnych, zabezpieczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, hałasem lub dodatkową ochronę przed zbiciem i włamaniem.
wymiana pakietu szybowego gabarytowego z podnośnikiem
Wymiana pakietu szybowego przy użyciu podośnika
Wymieniamy szyby zespolone we wszystkich typach okien w mieszkaniach,
budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektach użytkowych. 
Cena usługi zależna jest od rodzaju okna oraz zastosowanego pakietu szybowego, zapoznaj się z przykładowymi rodzajami zespoleń szyb w oknach:
Pakiet dwuszybowy standardowy
termo standard.jpg

Standardowy pakiet dwuszybowy zawiera powłokę termoizolacyjną uzyskiwaną poprzez napylenie na powierzchnie szyb kilku cienkich warstw srebra. Dodatkowa powłoka odbija promieniowanie cieplne pochodzące z wewnątrz z powrotem do środka i przepuszcza promieniowanie słoneczne z zewnątrz.

Pakiet trzyszybowy
termoizolacyjny
termo 3szyby.jpg

Pakiet trzyszybowy zawierający dwie komory wypełnione argonem lub kryptonem wraz z niskoemisyjną powłoką antyemisyjną jest jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań na rynku. Oszczędności energii cieplnej wynoszą do 60% w porównaniu z pakietem standardowym.

Pakiet szybowy
przeciwsłoneczny
przeciwsloneczna.jpg

Pakiety z szybami przeciwsłonecznymi zostały skonstruowane tak aby zapobiegać przegrzewaniu się pomieszczeń latem przy zachowaniu parametrów termoizolacyjnych. Brak efektu szklarni osiąga się dzięki napyleniu szyb odpowiednią kombinacją mikropowłok.

Pakiet szybowy
dżwiękoszczelny
dzwiekoszczelna.jpg

Pakiety dźwiękoszczelne zabezpieczają budynki i mieszkania przed hałasem z zewnątrz. Ich konstrukcja polega na zastosowaniu szkła o dużym ciężarze powierzchniowym oraz specjalnych folii PVB i folii dzwiękochłonnych.

Pakiet szybowy
bezpieczny
bezpieczna.jpg

Pakiet bezpieczny charakteryzuje się ochroną w przypadku zbicia, dzięki zastosowaniu specjalnej folii szyby pozostają sklejone w ramie okiennej. Są szczególnie polecane do drzwi, ścianek działowych, dużych przeszkleń, balkonów, tarasów, balustrad czy okien dachowych.

Pakiet szybowy
antywłamaniowy
antywlamaniowe.jpg

Zadaniem pakietów antywłamaniowych jest ochrona obiektu przed włamaniem, ich budowa oparta jest na zastosowaniu kombinacji warstw szkła i specjalnych folii. Skutecznie zastępują okiennice lub rolety.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie Szczecina, Mierzyna, Polic, Stargardu, Świnoujścia i Międzyzdrojów w województwie zachodniopomorskim.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.
bottom of page